Kúpacie jazerá a biotopy - Bioextrem

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Kúpacie jazerá a biotopy

Naša firma sa už niekoľko rokov zaoberá výstavbou a oživením kúpacích biotopov. V poslednom čase sa to dostáva do popredia oproti kúpacím bazénom, ktoré fungujú na báze chemických látok.

Podstatou prírodných kúpacích biotopov je to, že celé zariadenie funguje na základe biologických a biochemických procesov bez chemických prípravkov. V neposlednej miere je výhoda prírodných biotopov v počiatočných nákladoch a hlavne v prevádzkových nákladoch a zároveň ako vodný prvok, ktorý dopĺňa vašu záhradu dekoračne a relaxačne.

Podstatou kúpacieho biotopu je plávacia časť, biologická zóna poprípade externá biológia, ktorá je dosť dôležitou súčasťou zariadenia. Pri výstavbe týchto zariadení berieme najväčší ohľad na biologické zákonitosti, pre ktoré musíme vytvoriť podmienky. Nie sme zástancami silových a veľkých filtrácií, ktoré bezprostredne navyšujú konečnú sumu zariadenia.
Tieto zariadenia sú bez rybej obsádky, hoci máme zariadenia aj s rybami, ktoré si však vyžadujú trochu iné dodržiavanie niektorých zákonitostí a sú nákladnejšie.

Po ukončení zariadenia poskytujeme investorovi jednoduchý manuál, na základe ktorého postupuje počas roka v záručnom a pozáručnom servise.

Naše zariadenia v priebehu roka dozorujeme.

 
Created by Grafitek.sk s.r.o.

Zásady spracovania a ochrany osobných údajov | Zásady spracovania súborov cookie

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky